KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13491293
nr 1349 1293
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, hustak, -80, bladets mått: 17x40 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 28 september 2020
kl 20:01:39
500 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr